Aktualności:

Prozdrowotnie, aktywnie i artystycznie
24.04.2017

22 kwietnia Powiat Słubicki zorganizował Piknik Prozdrowotny, który był podsumowaniem projektu „Profilaktyka chorób układu krążenia i promocja zdrowego stylu w powiecie słubickim”. I chociaż pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu, spora grupa mieszkańców przybyła na deptak już o godzinie 14.00. – Spędźcie ten dzień aktywnie i skorzystajcie z tego, co przygotowaliśmy – zachęcał starosta Marcin Jabłoński podczas otwarcia imprezy. (więcej…)

Konferencja podsumowująca projekt
22.04.2017

26 kwietnia Powiat Słubicki organizuje konferencję, która będzie podsumowaniem projektu „Profilaktyka chorób układu krążenia i promocja zdrowego stylu życia w powiecie słubickim”.

Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia, w godz. 11.00 – 14.00, w sali konferencyjnej Collegium Polonicum w Słubicach. Będzie to doskonała okazja do podsumowania wszystkich działań projektowych realizowanych przez Powiat Słubicki od kwietnia 2015 r. Podczas spotkania przedstawione zostaną najważniejsze efekty przedsięwzięcia. (więcej…)

Zapraszamy na piknik!
19.04.2017

Pozdrowienia z Kudowy
13.04.2017

Wśród górskich krajobrazów ćwiczą, trenują, korzystają z rehabilitacji. Poznają tajniki zdrowego stylu  życia, nabierają energii do działania. – To bardzo udany wyjazd! Tu jest wspaniale. Mamy tyle zajęć, że brakuje nam czasu na telefony do bliskich – z radością opowiadają uczestnicy wyjazdu prozdrowotnego. (więcej…)