Aktualności:

Fotorelacja z konferencji
29.04.2017
Prozdrowotnie, aktywnie i artystycznie
24.04.2017

22 kwietnia Powiat Słubicki zorganizował Piknik Prozdrowotny, który był podsumowaniem projektu „Profilaktyka chorób układu krążenia i promocja zdrowego stylu w powiecie słubickim”. I chociaż pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu, spora grupa mieszkańców przybyła na deptak już o godzinie 14.00. – Spędźcie ten dzień aktywnie i skorzystajcie z tego, co przygotowaliśmy – zachęcał starosta Marcin Jabłoński podczas otwarcia imprezy. (więcej…)

Konferencja podsumowująca projekt
22.04.2017

26 kwietnia Powiat Słubicki organizuje konferencję, która będzie podsumowaniem projektu „Profilaktyka chorób układu krążenia i promocja zdrowego stylu życia w powiecie słubickim”.

Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia, w godz. 11.00 – 14.00, w sali konferencyjnej Collegium Polonicum w Słubicach. Będzie to doskonała okazja do podsumowania wszystkich działań projektowych realizowanych przez Powiat Słubicki od kwietnia 2015 r. Podczas spotkania przedstawione zostaną najważniejsze efekty przedsięwzięcia. (więcej…)

Starosta zaprasza na Piknik Prozdrowotny!
19.04.2017

22 kwietnia Powiat Słubicki organizuje Piknik Prozdrowotny, który będzie podsumowaniem projektu „Profilaktyka chorób układu krążenia i promocja zdrowego stylu życia w powiecie słubickim”. Na piknik zapraszamy całe rodziny!

Event odbędzie się 22 kwietnia w godz. 14.00 – 20.00, na deptaku przy ulicy Jedności Robotniczej w Słubicach. Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg imprez dodatkowych. – Zaplanowaliśmy dodatkowe atrakcje, aby każdy z mieszkańców mógł wybrać coś dla siebie. W tym dniu odbędzie się kilka maratonów – biegowy, Indor Cycling, taneczny, fizjoterapii, oraz kulinarny. A oprócz tego bogaty program artystyczny na piknikowej scenie – wyjaśnia Izabela Soboćko, kierownik projektu. (więcej…)